Qui som

Muntsa Mercadé

Gerència

Carles Berlanga

Direcció pedagògica

Èrika Jiménez

Cap d'etapa d'Educació Infantil

Imma Mallol

Cap d'etapa d'Educació Primària

Idoia Ruiz

Cap d'etapa d'Educació Secundària Obligatòria

Montserrat Coll

Educació Primària

Rosa M. Guibernau

Educació Primària

Anna M. Altimira

Educació Infantil

Assumpta Segalés

Educació Secundària Obligatòria

Laura Sagués

Educació Secundària Obligatòria

Ester Asturgó

Educació Primària

Meritxell Reche

Educació Infantil

Jordina Campi

Educació Infantil i Primària

Gemma Gonzálvez

Educació Secundària Obligatòria

Sergi Esteve

Educació Primària

Montse Clarés

Educació Infantil

Estefania Vidal

Educació Primària

Anna Anri

Psicopedagoga

Toni Quiles

Educació Secundària Obligatòria

Mireia Espinet

Educació Primària

Lídia Serra

Educació Secundària Obligatòria

Jordi Argenter

Educació Primària

Irene Díaz

Educació Primària

Marta Pérez

Educació Primària i Secundària Obligatòria

Jordi Cervantes

Educació Primària

Judith Rocabert

Educació Secundària Obligatòria

Encarna Moreno

Educació Secundària Obligatòria

Elisabet Subirà

Administració

Encarni Jiménez

Cap de cuina

Carmen Navarro

Ajudant de cuina

Sergi Ribas

Administració

Ariadna Gutiérrez

Vetlladora

Verònica Ferrer

Servei de menjador

Cristina Álvarez

Servei de menjador

Laia Morral

Servei de menjador

Gerència
Muntsa Mercadé

Direcció pedagògica
Carles Berlanga

Cap d’etapa d’Educació Infantil
Èrika Jiménez

Cap d’etapa d’Educació Primària
Imma Mallol

Cap d’etapa d’Educació Secundària Obligatòria
Idoia Ruiz

Equip docent
Montse Clarés (tutoria P-3)
Anna M. Altimira (tutoria P-4)
Meritxell Reche (tutoria P-5)
Jordi Argenter (tutoria 1r EP)
Estefania Vidal (tutoria 2n EP)
Mireia Espinet (tutoria 3r EP)
Sergi Esteve (tutoria 4t EP)
Ierene Díaz (tutoria 5è EP)
Ester Asturgó (tutoria 6è EP)
Laura Sagués (tutoria 1r ESO)
Encarna Moreno (tutoria 2n ESO)
Assumpta Segalés (tutoria 3r ESO)
Lídia Serra (tutoria 4t ESO)
Carles Berlanga
Èrika Jiménez
Imma Mallol
Idoia Ruiz
Montserrat Coll
Rosa M. Guibernau
Laura Sagués
Jordina Campi
Toni Quiles
Marta Pérez
Jordi Cervantes
Judith Rocabert

Atenció psicopedagògica
Anna Anri

Tècnica d’Educació Infantil (P-3)
Ariadna Gutiérrez

Programa Auxiliar de Conversa en Anglès

Servei d’acollida matinal
Anna Anri (responsable)
Jordi Argenter

Servei d’acollida tarda
Ariadna Gutiérrez

Servei de menjador
Mireia Espinet

Responsable de la mediateca
Meritxell Reche

Administració
Elisabet Subirà
Sergi Ribas

Delegat de Protecció de Dades
Elisabet Subirà (contacte: dpd@escolatabor.cat)

Cuina
Encarni Jiménez (responsable)
Carmen Navarro